No Products in the cart

73 Canal Street, New York, NY

  • polski
  • angielski
  • niemiecki
Poniedziałek - sobota: 08:00 - 16:00
+48 22 621-70-37

O firmie

Od wizji do niezawodnych rozwiązań

Firma BCF Sp. z o.o. została założona w 2008 roku. Zakład produkcyjny i biuro znajdują się w pobliżu Warszawy, w miejscowości Magnuszew. Od początku istnienia zajmujemy się przetwórstwem tworzyw sztucznych, specjalizujemy się w produkcji artykułów archiwizujących i biurowych. W naszej produkcji wykorzystujemy wiele różnych technologii przetwórstwa materiałów termoplastycznych, m.in są to: formowanie wtryskowe, wytłaczanie z rozdmuchem, produkcja folii CAST (ekstruzja folii metodą “wylewania”) oraz BLOWN (ekstruzja folii metodą rozdmuchu).

BCF Sp. z o.o. jest wiodącym producentem artykułów biurowych, w szczególności: koszulek biurowych, skoroszytów, folderów L, szufladek na dokumenty, wizytowników, organizerów na biurko, klipsów archiwizacyjnych, clipboardów, boxów na dokumenty etc. W naszej ofercie znajdują się również kanistry w różnych pojemnościach, pojemniki na odpady oraz inne artykuły z tworzyw sztucznych.

Systematycznie rozszerzamy zakres naszej oferty produktowej. Prowadzimy liczne prace badawczo-rozwojowe związane z wdrażaniem nowych wyrobów. Realizujemy wiele specjalnych zamówień naszych partnerów. Jesteśmy otwarci na interesujące projekty oraz na wszelkiego rodzaju innowacyjne rozwiązania, związane z produkcją artykułów z tworzyw sztucznych. Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów, począwszy od doradztwa technicznego, poprzez przygotowanie dokumentacji technicznej, po produkcję gotowych elementów. Kładziemy duży nacisk na wygodę użytkowania oraz estetykę naszych produktów. Nasze produkty dostarczamy do klientów w całej Unii Europejskiej, a także krajów z poza obszaru UE.

Marka AD Class

Od 2008 roku BCF Sp. z o.o. kontynuuje tradycję uznanej marki AD Class. Powstała ona na początku lat 70-tych we Francji. Z logotypem marki były sygnowane artykuły dla biura i archiwizacji. Oznaczenie AD Class jest rozpoznawalne w wielu krajach Europy.

Wyróżnienia

BCF Sp. z o.o. to stosunkowo młode przedsiębiorstwo, charakteryzujące się szybkim tempem rozwoju. Portal „Puls Biznesu” docenił nasze osiągnięcia i przyznał wyróżnienie za dynamiczny wzrost sprzedaży w rankingu „Gazele Biznesu” zarówno w roku 2015, jak też w roku 2016.
Zostaliśmy  również laureatem Diamentów Forbesa 2017 (ranking najszybciej rozwijających się firm).

Dziękujemy

Partnerstwo – klucz do sukcesu

Staramy się zbudować długotrwałe relacje z naszymi partnerami handlowymi. Stawiamy na partnerski model relacji z klientami. Naszym priorytetem jest gruntowne poznanie ich potrzeb, a następnie, na tej podstawie przygotowanie odpowiedniej oferty produktowej oraz cenowej. Jesteśmy otwarci na interesujące projekty, a także na wszelkiego rodzaju innowacyjne rozwiązania związane z rynkiem artykułów archiwizujących i biurowych. Uważamy, że nasz sukces jest uzależniony od sukcesów naszych klientów.

Zadzwoń. Dołącz do grona firm, które już zaufały naszej jakości!